Udekoruj dom na Święta


Czas świątecznych przygotować, to również dekorowanie domu. W moim domu choinka już dawno ubrana, porządki też dawno zrobione, pozostało jedynie wprowadzić się w odpowiedni nastrój.

Dziś opowiem Ci, jak zrobić stroik, a konkretniej mówiąc stroiko – świecznik, cokolwiek to oznacza. Wykonasz go błyskawicznie i będziesz potrzebować dosłownie kilku rzeczy, a mianowicie: słoik (mój po dużej, zapachowej świecy), gałązkę świerku bądź choinki najlepiej żywej, niedużą świeczkę, satynową wstążkę i maleńką bombkę. Zrobienie tego stroika, nie wymaga wielkiego zaangażowania, więc jest to idealne rozwiązanie dla zapracowanych pań domu. Jak widać na załączonych zdjęciach, do środka włożyłam świerk, wstawiłam świecę, na koniec zawiązałam satynową kokardę, w którą wplotłam małą bombeczkę i gotowe. Wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej.W tym roku niestety nie zdążyłam, ale za rok planuje znów zrobić, piękne bombki, które wykonywałam kilka lat temu. Zapewne nie raz się z nimi spotkałaś w necie. To bombki ze styropianowej kuli, wstążki satynowej i cekin.

Jeśli chodzi, o tego rodzaju ozdoby są one bardzo pracochłonne, wymagają precyzji, cierpliwości, a przede wszystkim czasu.

Oto jedna z nich

A Ty wykonałaś świąteczne ozdoby? Jeśli tak, to podziel się w komentarzu zdjęciem. Inspirujmy siebie nawzajem!

I tak oto powstał nieplanowany wpis. Już dziś zapraszam Cię na wigilijny wpis specjalny, który jest już prawie gotowy. Spotkajmy się w te Święta. Pozdrawiam M.W.

Komentarze

Popularne posty